Epson Colorworks C3500

Yüksek Kalitede Baskı İçin Epson Colorworks C3500

Gelişen teknolojiden payını alan etiket yazıcı teknolojisi de hız kesmiyor. Her zaman piyasaya günümüzün ihtiyaçlarına en uygun teknoloji ve donanıma sahip olan yeni nesil etiket yazıcılar çıkıyor. Epson C3500’de günümüz ihtiyaçlarına en uygun niteliklere ve donanıma sahip bir renkli etiket yazıcıdır. Her zaman daha iyisini isteyen ve özellikle baskıda maksimum çözünürlük, kalite ve hızı arayanlar için mükemmel bir seçenek olarak piyasada yerini alan Epson Colorworks C3500 renkli etiket yazıcı kullanıcılarına mükemmel ötesi çözümler sunar. Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan sıradan barkod yazıcıların 2 ya da 3 sene içerisinde büyük ölçüde yerini alacağı düşünülen C3500 piyasada henüz yeni olmasına karşın büyük bir ilgi toplamayı başarmışa benziyor. Epson markasının piyasaya sürdüğü, kalitesi ve sahip olduğu özellikleri ile beğeni alan C3500 renkli etiket yazıcı özellikle de butik üretim gerçekleştirenler için mükemmel ötesi bir çözüm olarak görülebilir niteliğe sahiptir.

Ancak C3500 renkli etiket yazıcılarda baskı işlemi gerçekleştirilebilmesi için çok özel olarak tasarlanmış olan ink jet kağıt gereksinimi söz konusu durumdadır. İnk jet kağıtlar ise henüz ülkemizde bulunmamaktadır. Bu durum ilk bakışta olumsuzluk yaratsa da C3500 kullanıcılarının cihazları için kullanmaları gereken ink jet kağıtlarını tedarik eden ve sayıları ise yalnızca 3 ila 4 civarında olan firma mevcuttur. Bu firmalar aracılığı ile baskı için gereksinim duyduğunuz ink jet kağıtları kolaylıkla temin etmeniz mümkün olabilmektedir.

Epson C3500 renkli yazıcılarda kullanılan iki farklı türde etiket bulunmakta olup bunlar kağıt bazlı ve plastik bazlı olarak üretilmektedir. Her iki etiket çeşidi üzerine maksimum kalitede baskı alımı mümkün olmaktadır.

İstediğiniz Etiket Baskısı İçin İdealdir

Epson Colorworks C3500 renkli etiket yazıcı ile pek çok sayıda etiket üzerine yüksek kalitede baskı almanız son derece kolaydır. Baskı almak istediğiniz ister bir bilet olsun, ister kimlik kartı ya da ürün üzerine yapıştırılacak barkod hiç fark etmez. İstediğiniz maksimum kalitede baskı elinizin altında olacaktır.

Bu mükemmel cihazın sahip olduğu özellikler yalnızca baskı kalitesi ile sınırlı değil elbette. Etiket başına oldukça düşük bir maliyet olacak biçimde kurumlar içinde baskı işlemi gerçekleştirilmesi amacı ile tasarlanarak geliştirilmiş bir cihaz olan C3500 yüksek kalite ve hızlı baskı işlemi gerçekleştirmekte yeteneğine sahip durumdadır.

Kolay Kullanım Avantajı Sunar

Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan renkli etiket yazıcı, parlak ve mat kaplamalı kağıt ve de film etiketleri dahil olmak üzere çok geniş bir dizi kağıt üzerine maksimum kalitede baskı alım imkanı sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde ihtiyacınız olan etiketler üzerine mükemmel kalitede baskı almanız mümkün dür. Cihaz sahip olduğu LCD ekranı sayesinde kullanıcısına kartuşlarındaki mürekkep seviye bilgisini, yazıcı durum bilgilerini göstermektedir. Bu özelliği kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca önden çalıştırılabilir olması ile kolay çalıştırılma sağlar. Bir başka önemli özelliği ise kolay kurulumlu nitelikteki yazılımıdır. Böylece özel eğitim gerektirmeyen bir kullanım sunmakta olan masaüstü renkli etiket yazıcı olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

C3500 İle Paradan ve Zamandan Tasarruf Edin

Sadece 1 saniyede 103 milimetre baskı yapma hızına sahip olan Epson C3500 ile kısa zaman içerisinde her türlü baskı işleminin üzerinden gelerek zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca 4 farklı renkte kartuş ile kullanılabilir nitelikte olan cihazda isterseniz sadece tek renkte baskı yapabilir, isterseniz çift renkte isterseniz de dört farklı renkte yüksek çözünürlükte ve kalitede baskı alabilirsiniz.

Birbirinden bağımsız 4 farklı renkte mürekkepli kartuş ile çalışan cihazdaki mevcut kartuşlardan yalnızca biten rengi değiştirme imkanını söz konusudur. Bu durumda hem kolay kullanım hem de mürekkep israfını engelleyen bir durum ortaya koymaktadır. Bu sayede mürekkep israfından da kurtulmuş olursunuz.

Cihazın Sahip Odluğu Teknolojik Özellikler Hakkında Bilgi

  • Serin ink jet baskı teknolojisi ile çalışır.
  • Siyah, Sarı, Macentan ve Cyan olmak üzere 4 farklı renkte mürekkepli kartuş’a sahiptir.
  • DURABrite™ Ultra mürekkep teknolojisi ile çalışmaktadır.
  • Sunduğu maksimum baskı genişliği 104 milimetredir.
  • Desteklediği maksimum baskı çözünürlüğü inç başına nokta olarak 720 x 360.
  • Cihazın sahip olduğu ağırlık 12 kilogramdır.
  • Otomatik kesiciye sahiptir.
  • USB 2.0 Tip B, Ethernet arabirimi (100 Base-TX / 10 Base-T) bağlantılarını desteklemektedir.

Desteklediği etiket tipleri ise Sürekli etiket, Sürekli kağıt, Siyah işaret etiketi Kalıp kesim etiketi, Siyah işaret kağıdı.

Ürün Bilgilendirmesi

Cihazla ilgili baskı maliyetleri biraz yüksek tutarlarda olup maliyetler hakkında tam bir bilgiye bununla birlikte pdf dosyasına ve de ürün fiyat bilgisine panetiket.com üzerinden erişim mümkün olmaktadır.