İntermec Pm43 İle Sıradışı Baskı Kalitesini Yaşayın.

İntermec Pm43 İle Sıradışı Baskı Kalitesini Yaşayın.

İntermec pm43 en iyi barkod yazıcı kalitesi ile hizmet vermekte

Endüstriyel ve orta ölçekli barkod yazılımları sunan teknolojik en gelişmiş cihazlar arasında yer almaktadır. Depo üretimlerinde özel olarak uygulanabilecek seri hıza sahip bir cihaz olmaktadır. Kablosuz bağlantı özelliği ile kolay bir şekilde bağlantı hizmeti sunmanın yanında, özel olarak ethernet ve seri portu da dahil olmaktadır. Saniyede 300 mm. baskı özelliğine sahip cihazın özel olarak 108 mm baskı genişliği bulunmaktadır. Hızlı ve seri olması tercih edilebilirliğini attırmaktadır. Termal transfer bakı yöntemi ile aynı zamanda direk termal baskı özelliği devreye kolaylıkla girebilmektedir. İntermec pm43 yüksek belleğe sahip olması kullanılabilirliğine artı özellik olarak eklenmektedir.

İntermec Pm43 İle Sıradışı Baskı Kalitesini Yaşayın.İntermec pm 43 üstün hizmet sağlayarak en iyi barkod etiket yazıcılar arasında yer almaktadır. Ürünün fiyatı gösterdiği performansa göre uygun olarak kullanıcılarına yüksek oranda kar ettirmektedir. Dokunmatik ve dijital ekran yapısına sahip olarak kolaylıkla ürün göstergesini örebilir ve bütün mevcut ayarlar yapılabilmektedir. Çelik kasa gövdesi ile olası darbelere karşı dayanıklı ve çok uzun süreli sorunsuz kullanım arayanların beklentisine en iyi şekilde cevap verebilmektedir.

Etiket tasarım programı destekli olarak istenilen görselde etiket ve barkod çıkarabilme özelliğine sahip olarak, hızlı ve seri çalışan iş yerlerinde zaman kazancı sağlamaktadır. Farklı markaların barkod ve etiket tasarım programları dahilinde çalışmaya da uyumlu bir ürün olmaktadır. Depolar, barkod ve etiket yazıcı ihtiyacı duyan iş yerleri, seri çalışma beklentisi içinde olanlara özel olarak tasarlanan iç gövde ve donanımları ile intermec pm 43 kalite beklentisi olanlara özel bir tasarım olmaktadır.

İntermec barkod yazıcı teknik özellikle bakımından en yüksek tercih edilebilirlik sağlamaktadır. Çözünürlüğü olarak;

– 8 nokta dots= mm 203 dpi olmaktadır.

– 11.8 nokta dots= mm 300 dpi

– 16 nokta dots= mm 406 dpi

İntermec barkod yazıcı ağırlık; İçeriğinde etiket veya ribon olmaksızın 15.82 kg

intermec pm43c 128 mb flash memory ve 128 mb sdram bellek hafıza donanımına sahip olmaktadır. İntermec pm43c desteklediği kodlar; Datamatrix, QR Kod ve maicode uyumlu olanlardan bir kaçı olmaktadır.