Toshiba B-Fv4T Ve B-Ev4T Modeli Barkod Yazıcı Hakkında

Dünyaca ünlü bir marka olan ve her ürünüyle büyük bir başarıyı yakalamayı başaran Toshiba, barkod yazıcı ürünleri ile de müşterilerinden tam not aldı. Birbirleri ile büyük benzerlik gösteren Toshiba b-fv4t ve b-ev4t barkod yazıcı modelleri, kullanıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Gerek tasarımları ve gerekse şık ve modern görünümleri ile bulundukları ortama profesyonel bir hava katıyor. Son derece küçük boyutları ile dar çalışma alanı oluşturan küçük ofislerde dahi son derece kolay bir kullanım avantajı sunuyor. Her iki model de çok geniş bir alanda kullanılabilir dayanıklı ve sağlam bir yapı sergiliyor.

Toshiba B-FV4T Barkod yazıcı Modeli

Ribonlu ve ribonsuz olarak kolaylıkla kullanılabilen Toshiba B-FV4T sessiz çalışma yeteneği sayesinde kullanıldığı ortamda mükemmel bir çalışma performansı sergilemektedir. Toshiba barkod yazıcı modellerinin her biri mükemmel özellik barındırıyor. Ancak Toshiba FV4T modelinin bir özelliği var ki onu sınıfının lideri konumuna taşıyor. Bu özelliği ise 300 metre olan müthiş ribon kapasitesidir. Bu özelliği barkod yazıcıyı kullanan kullanıcıya mükemmel bir iş akışı avantajı sağlıyor. Düşük enerji ihtiyacı gerektiren çalışma özelliği bakımından da düşük tutarda bir maliyet oluşturan baskı olanağı sunuyor.

Kullanım Alanları

Gerek ribon kapasitesi, gerek saniyede 152.4 mm hızı ile pek çok kullanım alanına sahip olan bir barkod yazıcı olma özelliğini elinde bulundurmaktadır. Sağlık sektöründe, Perakendecilikte, Kurye hizmetlerinde, Posta hizmetlerinde, Ulaştırma hizmetlerinde, Nakliye hizmetlerinde, üretimde, sanayide, Lojistik alanda, Ticari amaçlı alanlarda mükemmel bir kullanım performansı sergiliyor olmasından dolayı en çok tercih edilen barkod yazıcı seçenekleri arasında yerini alıyor.

Kullanılabildiği Uygulamalar

Raf etiket baskı uygulamaları, Nakliye etiket uygulamaları, Damga etiket uygulamaları, Ürün etiket uygulamaları, Depo etiket uygulamaları, hap şişe etiket uygulamaları gibi çeşitlilik gösteren uygulamaların kusursuz bir biçimde üstesinden gelmektedir.

Cihazın Özellikleri

203 dpi çözünürlükten 300 dpi gibi mükemmel bir çözünürlük kapasitesine yükseltilebilir yapısı sayesinde her etiket üzerine mükemmel bir baskı olanağı sunuyor. Falt kafa tipine sahip.

Masaüstü bir cihaz olma özelliğine sahip

Ulaşabildiği en yüksek hız kapasitesi 152.4 mm/s

Cihazın sunduğu baskı genişliği 105.7 mm

Barkod yazıcının sunduğu baskı uzunluğu kapasitesi ise 453.2 mm

Cihazın USB ve LAn bağlantı ara yüzleri mevcuttur. Ayrıca seri port ve paralel port bağlantı olanağı da barındırmaktadır.

Cihazın programlama dili TPCL

Emülasyonu ise Dillerin tamamı şeklindedir.

Cihaza istek doğrultusunda ilave edilebilir özellikler arasında sıyırıcı, kısmi kesici ve tam kesici seçenekleri yerini almaktadır.