Toshiba FV4T İle Profesyonel Çözümler

Toshiba barkod yazıcı denildiğinde hem kalitesi, hem dayanıklılığı hem de sahip olduğu yüksek performansı ile akla gelen en iyi barkod yazıcı modelleri arasında yerini almakta olan Toshiba FV4T kullanıcısının ihtiyaçlarına yönelik en mükemmel çözümleri sunmaktadır.

Toshiba B- FV4T Öne Çıkan Teknik Özellikleri İle Göz Dolduruyor

Maksimum baskı genişliği 108 mm

Maksimum baskı hızı 152,4 mm

Sunduğu baskı uzunluğu 203 dpi iken uzunluk: 157 “(995 mm)

Desteklediği baskı uygulamaları termal transfer ve direkt termal transfer baskı yeteneği.

Sunduğu çözünürlük seçenekleri 203 dpi ve 300 dpi

Desteklediği bağlantı tipleri Seri Port, USB, LAN, Paralel Port

Desteklediği 2D kodlar QR Code, DataMatrix, Maxicode, PDF 417, Micro PDF 417

Cihazın öz ağırlığı 2,4 Kg

Baskı yapabildiği barkod etiketler ITF, Plessey, Code 39, Code 39C, Code 93, Code 128 UCC, Code 128, EAN-8, Postnet, Code 11, Codebar, RSS, EAN-13, UPC-E, EAN, EAN-128, UPC-A, ve UPC 2(5), MSI

Cihaza İlave Edilebilen Ek Özellikler Nelerdir?

Toshiba B-FV4T kullanıcısını isteği doğrultusunda bazı özelliklerin ilave edilebilmesi söz konusu olabilmektedir. Bunlar; Harici etiket standı, sensör modülü, tuş takımı ve de ekstra kesici aparatı. Her yönüyle mükemmel özellikleri bir arada bünyesinde barındıran cihaz, ayrıca ilave edilebilir özellikleriyle de kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik olabilecek en profesyonel çözümleri de sunmaktadır. Dayanıklılığı, kaliteyi, şıklığı, kolay kullanılabilir olması ve temizliğinin de kolay olması gibi pek çok yönden kullanıcısına mükemmel bir kullanım üstünlüğü sunmaktadır.

Böylesine profesyonel bir kullanım avantajı sunmakta olan barkod yazıcı, çok geniş bir sektörel kullanım alanını da elinde tutmaktadır. Perakende, Lojistik, Posta, Kurye, Üretim, Ticari hizmetler gibi zengin çeşitlilik gösteren sektörel alanlarda kullanımı en çok tercih edilen barkod yazıcılar arasında kendisine yer bulmak konusunda her hangi bir zorluk çekmeyen bir cihazdır.