Orta Büyüklükte İşletmelerin Barkod Yazımları İçin İdeal Bir Yazıcı: İntermec Pm43

İntermec pm43, orta sınıf boyutunda olan, bu özelliği sebebi ile orta sınıf işletme, depo, ürün depolama ve kayıt birimlerinde kullanılabilecek türden bir barkod yazıcı olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. İntermec pm43c barkod yazıcının farklı özellikleri ile ön plan çıktığı bazı durumları vardır.

Özellikle baskı kalitesinin opsiyonel olarak düzenlenebilmesi sayesinde, sizler için istenilen özelliklerde barkod yazım işleminin gerçekleştirilmesi sağlamaktadır. Bu özellikleri ile intermec pm 43, 203, 300 ve 406 dpi baskı kalitesi niteliklerini sizlere sunmaktadır. Bunun yanı sıra seçilen bu baskı kalitelerine göre baskı hızı da değişen bir özellik göstermektedir. İntermec barkod yazıcı sizlere, 203 ve 300 dpi baskı kalitesinde iken 300 mm saniye hız ile barkod yazımı gerçekleştirirken, 406 dpi baskı kalitesinde bu hız 250 mm saniyeye düşmektedir. Ancak bu özelliği ile hala daha hızlı baskı verebilen bir barkod yazıcı olarak dikkatleri üzerine toplamaktadır.

İntermec pm43, sizlere sunduğu iki farklı baskı yöntemi ile de farklı seçeneklere sahip olan bir barkod yazıcı olduğunu göstermektedir. Direkt termal olan ribonsuz yazdırma özelliğinin yanında ayrıca Termal transfer özellikli ribonlu yazdırma seçeneğine sahip olarak göz doldurmaktadır. İntermec pm 43, sahip olduğu bu özellik ile hem Kağıt bazlı hem de plastik bazlı etiketlere baskı yapabilmektedir.

Bunun yanında barkod yazımının gerçekleştirilmesini sağlayacak olan farklı bağlantı tipleri ile de dikkatleri üzerine toplayan bu barkod yazıcı, kablosuz bağlantı özelliği ile işletmeniz bu bağlantı tipini destekliyorsa, kablosuz bağlantıyı destekleyen her türlü aygıtınız ile bu yazıcıdan barkod yazımı işlemini yapabilmeniz mümkün kılmaktadır. Bunun yanında sahip olduğu Ethernet ve port bağlantıları ile her türlü bağlantı özelliğini destekleyerek, işletmenizin bu konudaki ihtiyaçlarını gidermede her türlü çözümü size sunmaktadır.

İntermec barkod yazıcı, sahip olduğu bu özelliklerin yanında geniş bir sıcaklık aralığında çalışmasını etkin bir şekilde yerine getirmektedir. Ayrıca sahip olduğu, 10 dile kadar destekleyen sistemi ve renkli dokunmatik ekranı ile teknolojinin tüm imkânlarını bünyesinde toplamıştır. Etiketsiz ve ribonsuz ağırlığı 15 kg olan bu yazıcının ayrıca en ufak ayrıntıları fark edip basacak bir baskı kalitesi mevcuttur. Bu özellikleri ile intermec pm43c, sizlere 1d ve 2d özelliğe sahip olan tüm barkodları yazma özeliğini de sunmaktadır.