Ribon Kapasitesi Yüksek Barkod Yazıcısı

Ribon Kapasitesi Yüksek Barkod Yazıcısı

Direkt termal ve termal transfer özellikleriyle, başarılı ve etkili özelliklere sahip olan cihaz, başarılı bir çalışma olarak karşımıza çıkmaktadır. Hızlı barkod yazdırma özelliklerine sahip olan cihaz, barkod yazdırma gibi zor bir işi, çok basit bir şekilde yapmaktadır. Barkodların elle tek tek yazılması işlemini düşündüğünüz zaman, barkod yazıcılarının ne kadar büyük bir kolaylık sağladığını anlayabilirsiniz.

300 metre ribon özelliği ile başarılı bir çalışma olan cihaz, 100 mm’lik bir kısmı 1 saniyede yazdırmaktadır. Hız olarakRibon Kapasitesi Yüksek Barkod Yazıcısı oldukça yüksektir. 64 MB SD ram ve flash özelliklerine sahip olan honeywell pc42t, hızlı çalışmak isteyenler için en iyi seçimdir. Göz alıcı tasarımı, temizlenebilir özelliği ve zarif duruşu ile masa üstünde oldukça şık durmaktadır. 104,1mm baskı genişlik özelliği ile sınıfının en iyisi olan cihaz, 203 dpi çözünürlükle, mükemmel bir netlik sağlamaktadır. Barkod sektörünün yıldızı olan honeywell barkod yazıcı ürünü, hızlı yaşayanların cihazıdır. Zamanım değerli diyorsanız, bu cihazı kullanmanız gerekir. Sınıfının en iyi hızlı ve başarılı cihazı olan Honeywell pc 42t ürünü, başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Barkod kalitesi ve yazdırma kalitesi gibi unsurları bir arada bulunduran cihaz, taşınabilir özelliğe sahiptir.

Özel tasarımıyla paketlenmesi ve istiflenmesi çok kolay olan ürün, kolay açılan kapağı ve kolay takılan barkod özelliği ile sınıfının en etkili ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Cihaz için geliştirilen honeywell pc 42t driver, pratik bir kullanıma sahiptir. Yazdırma kategorisinin yıldızı olan cihaz, kısa zamanda adından sıkça söz ettirmektedir. Başarılı bir tasarımla dizayn edilen cihaz,297 mm x 226 mm x 177 mm ebatlarıyla, ideal boyutlardadır. Birçok barkod çeşidini destekleyen cihaz, başarılı ve etkili özellikleriyle, aradığınız özelliklere sahiptir ve işinizi çok kolaylaştıran bir cihazdır.

One Comment

  1. toshiba kullanıcısı olarak söylemek gerekirse toshiba genelde bu ürünlerde iyi ama ribon kapasitesinde honeywell bir adım öne geçmiş durumda bu konu üzerinde gerçekten büyük bir adım atmışlar.

Comments are closed.