Şeffaf Yüzeye Sahip Epson Etiket

Epson etiket çeşitleri her alanda hizmet vermektedir. Kullanım alanları geniş olan bu etiket çeşitleri ile farklı alanlarda işlem yapmak mümkündür. Tek tarafı şeffaf diğer tarafı ise yapışkanlı şekilde üretilen bu etiket çeşitleri ile kaliteli baskı alınmaktadır. Doffset ürünü olan şeffaf yüzey epson etiketleri takılan cihaz için 0 uyum sağlamaktadır.

Kaliteli baskı seçenekleri ile farklı alanlarda kullanım sağlayan epson etiketi ile solma durumları meydana gelmemektedir. Akma ve solmaya karşı dayanıklı şekilde üretilen bu etiket üzerine yapılan baskılar dağılmadan uzun süre boyunca yüzeyde kalmaktadır. Kaliteli baskı alarak ürünler üzerinden şeffaf etiket yapıştırmak isteyen kişiler için sitemiz kategorileri içerisinde farklı yüzeylere sahip olan epson etiket çeşitleri yer almaktadır.

İnkjet Etiket Çeşitlerinde Şeffaf Yüzey

Etiket çeşitlerinin en geniş hali ile yer aldığı sitemiz pek çok farklı firma için hizmet vermektedir. İnkjet etiket seçenekleri renkli barkod okuyucuları ile tam uyum sağlamaktadır. 35 metre sarmalı olan bu etiketler geniş kullanım alanı yaratmaktadır. Boyut seçenekleri tamamen Avrupa standartlarına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Kaliteli yüzeyi sayesinde pek çok firma epson etiketlerini tercih ederek yüzeyine baskı almaktadır. Barkod ve fiyatlandırma için uygun olan bu etiket çeşitleri sayesinde kaliteli baskı sonuçları elde etmek mümkündür.

Renkli Barkod Okuyucu Cihaz İle Uyumlu İnkjet Etiket

Renkli barkod okuyucu cihazlar ile uyumlu olan inkjet etiket çeşitleri pek çok farklı firmanın ihtiyaç duyduğu ürünlerden biridir. Baskı alanında kaliteli sonuç almak isteyen kişiler herhangi bir dağılma ya da solma durumları yaşatmayan şeffaf yüzey inkjet etiket seçeneklerine yönelmektedir. Takılan cihazlar ile tamamen uyum içerisindedir. Cihaza kolay takılıp çıkarılması için kenar yüzeylerinde 1.5 ve 2 mm kıvrımlar bulunmaktadır. Bu kıvrımlar sayesinde takılan cihaz ile tamamen uyum sağlamaktadır.