Toshiba Barkod Yazıcıda Mükemmelliğin Adı Toshiba B-FV4T

Toshiba Barkod Yazıcıda Mükemmelliğin Adı B-Fv4T

Bartender programı ile tam uyumlu bir özellik taşıyan Toshiba B-FV4T ve B-EV4T kullanımda mükemmellik arayanlar için mükemmel seçenekler olarak ortaya çıkmaktadırlar. Ancak Toshiba B-FV4T modelinin üretimi artık sonlanmış olduğundan bu modelin mükemmel özelliklerinin çok daha gelişmiş hali Toshiba FV4T modelinde karşımıza çıkmaktadır. Toshiba B-FV4T modelinin yerini hızlı bir şekilde almayı sürdürmekte olan Toshiba FV4T sahip olduğu pek çok özelliği ile beğenileri kazanmaya çoktan başladı bile.

Toshiba FV4T ve Teknik Özellikleri

 • Direkt termal yazdırma yöntemi ve termal transfer yazdırma yöntemini desteklemektedir.
 • Cihazın sahip olduğu baskı hızı saniyede 152.4 milimetredir.
 • Desteklediği bağlantı tipleri ise LAN, USB, Seri port ve Paralel Port olduğundan her ortama kolay entegre edilebilir yapıdadır.
 • 203 dpi çözünürlüğü olan cihaz isteğe bağlı olarak 300 dpi’a yükseltilebilir bir özellik barındırmaktadır.
 • Sunabildiği maksimum seviyedeki baskı genişliği ise 108 milimetredir.
 • Sunduğu baskı uzunluğu ise 203 dpi seçeneği ile 995 mili metredir.
 • Toshiba FV4T barkod yazıcının desteklediği 2D kodlar; DataMatrix, QR Code, Maxicode, PDF 417, Micro PDF 417
 • Toshiba B-FV4T modelinin baskı yaptığı barkodlar ise; MSI, ITF, Code 39, UCC, Code 128, -Postnet, RSSCode 11,Code 39C,UPC-A, UPC-E, EAN, Code 93, Code 128,Plessey,
 • Codebar, EAN-8, EAN-13, EAN-128 ve UPC 2(5)
 • Kullanıcı tarafından istenildiği taktirde isteğe bağlı olarak ilave edilebilen eklentiler arasında; -Tuş takımı, sensör modülü, ekstra kesici aparat ve harici barkod etiket standı bulunuyor.
 • 220 (W) x 279 (D) x 182 (H) milimetre boyutlarına sahip olan Toshiba barkod yazıcı içinde barkod mürekkebi ve barkod etiket olmadan yalnızca 2.4 kilo ağırlığa sahiptir.

Toshiba FV4T Barkod Yazıcının Kullanımının En Çok Tercih Edildiği Alanlar

Toshiba Barkod Yazıcıda Mükemmelliğin Adı Toshiba B-FV4TUlaştırma sektörü, Perakende sektörü, Üretici kurumlar, Posta hizmetleri sektörü, Hastaneler, Kurye, Ticari hizmetler sektörü, Lojistik sektörü sahip olduğu mükemmel özellikler bakımından Toshiba FV4T kullanmayı tercih etmektedirler.

Toshiba FV4T kompakt tasarımı ile çok beğenilen bir ürün olmasının yanı sıra son derece dayanıklı bir yapıda olması da tercih edilmesinde son derece etken bir faktör olarak rol almaktadır. Kullanıcısına son derece güçlü yapıda bir etiket baskı çözümü sağlayan Toshiba barkod yazıcı, piyasada varlık göstermekte olan barkod yazıcı dilleriyle mükemmel bir şekilde uyumluluk sergilemektedir. Bu özelliği sayesinde var olan sisteminde hiç bir değişiklik yapılmasına gerek olmadan kullanılabilmektedir. Mükemmel bir kaliteyi ve bir barkod yazıcıdan beklenebilecek her türlü kabiliyeti bir arada arayan kullanıcılar için muhteşem bir çözüm seçeneği ortaya koymaktadır.

Kullanıcısına Sağladığı Yararlar

300 metrelik uzunluktaki ribon şeridi kapasitesi kullanıcı için en mükemmel özelliklerden biri arasında bulunmaktadır. Şık ve kompakt tasarımının yanı sıra standart arabirimlere sahip olması da kullanıcısına sağladığı önemli faydalar arasında yerini almaktadır. Cihazın çalışmak için düşük enerjiye ihtiyacı olması enerjiden tasarruf edilmesine ciddi katkı sağlamaktadır. Bakımı ve kullanımı son derece kolay olması nedeniyle deneyimsiz kişiler tarafından da zorluk çekilmeden kullanılabilir bir yapı sergiler. Sahip olduğu emilasyon yetenekleri cihazı son derece cazip hale getiren özellikleri arasında yerini almaktadır. Yönetilen yazıcı hizmetleri ile kullanıcısına mükemmel bir kullanım imkânı sunar.

USB desteği sunması, 203 dpi ve 300 dpi varyantları, kesici seçenekleri kullanımını kolaylaştırıcı ve tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında yerini almaktadır. Toshiba barkod yazıcı oldukça ergonomik olan ve bununla birlikte çok şık olan tasarımı kullanıcıyı cezbeden özelliklerindendir. Her ortama mükemmel biçimde uyum sağlayabilme yeteneğine sahip olan Toshiba B-FV4 serisi 1 saniyelik süre içerisinde sunduğu 152 milimetrelik baskı hızı kullanan kişiye inanılmaz bir kullanım avantajı sağlıyor. Barkodcarsi.com adresini ziyaret ederek ürün hakkında merak etmekte olduğunuz her türlü konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.